Ahead Origami oraz Bar Switch dołączą do naszych stałych Klientów

Ahead Origami (34-114 Brzeziny (Łódski) 95-060, właściciel firmy Szczepan Dąbrowski) oraz Bar Switch (38-250 Biecz, prezes firmy Edmund Klein) dołączyły do grona naszych kluczowych Klientów. Z przyjemnością podajemy do informacji, iż do grona naszych stałych Klientów dołącza Ahead Origami i Bar Switch - to innowacyjne podmioty w swojej (...)

Ahead Origami (34-114 Brzeziny (Łódski) 95-060, właściciel firmy Szczepan Dąbrowski) oraz Bar Switch (38-250 Biecz, prezes firmy Edmund Klein) dołączyły do grona naszych kluczowych Klientów. Z przyjemnością podajemy do informacji, iż do grona naszych stałych Klientów dołącza Ahead Origami i Bar Switch - to innowacyjne podmioty w swojej branży!Nasza współpraca z Ahead Origami będzie trwała minimum 2,5 roku. Natomiast Nasza współpraca z Bar Switch będzie trwała minimum 2,5 roku.
Ahead Origami oraz Bar Switch, współpraca z nami się opłaca! Elastyczność i profesjonalizm - na to możecie liczyć - zapewnienia od Roberta Izraelewskiego!
4,14 / 14 głosów
O autorze
Seweryn Baszka

Seweryn Baszka

Jestem pasjonatem dziennikarstwa, choć nigdy nie skończyłem żadnej szkoły. Lubię pisać, a to co piszę jest po prostu bez sensu, ale jak tu żyć? Robię to co lubię.

Możesz też polubić

0 komentarzy Napisz własny komentarz

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zostaw swoją odpowiedź