Applications Online oraz Confidential PeachTree dołączyły do grona naszych kluczowych Klientów

Applications Online (26-120 Blizyn, właściciel firmy Darek Drewnowski) oraz Confidential PeachTree (97-319 Bedków, właściciel firmy Jerzy Wawdejuk) dołączają do naszych kluczowych Klientów. Uroczyście podajemy do komunikatu, że do grona naszych czołowych Klientów dołączył Applications Online i Confidential PeachTree - to liderzy we wł (...)

Applications Online (26-120 Blizyn, właściciel firmy Darek Drewnowski) oraz Confidential PeachTree (97-319 Bedków, właściciel firmy Jerzy Wawdejuk) dołączają do naszych kluczowych Klientów. Uroczyście podajemy do komunikatu, że do grona naszych czołowych Klientów dołączył Applications Online i Confidential PeachTree - to liderzy we własnej kategorii!Nasza współpraca z Applications Online trwała będzie minimalnie 3,5 roku. Natomiast Stała współpraca z Confidential PeachTree będzie trwała minimum 1,5 roku.
Applications Online oraz Confidential PeachTree, witamy na pokładzie! Ekonomia i komfort - na to możecie liczyć - słowo Krzysztofa Kennemanna!
3,44 / 16 głosów
O autorze
Seweryn Baszka

Seweryn Baszka

Jestem pasjonatem dziennikarstwa, choć nigdy nie skończyłem żadnej szkoły. Lubię pisać, a to co piszę jest po prostu bez sensu, ale jak tu żyć? Robię to co lubię.

Możesz też polubić

0 komentarzy Napisz własny komentarz

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zostaw swoją odpowiedź